пʼятниця, 31 грудня 2021 р.




Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!




 

Новорічний виступ




 


 Наша мікрозелень



















           І знову відзнака від Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" для учня 2(6)-Б класу, Олександра Мельника🏆🏆🏆 Вітаємо Сашка і пишаємось його успіхам🌺❤❤❤
#заліщицькадержавнагімназія
#спортдлявсіх 

середа, 15 грудня 2021 р.

 Новий проєкт, над яким працюють хлопці 2(6)-Б класу на уроках трудового навчання, під керівництвом  Сергія Володимировича Брусяка


Кахнікевич Святослав, Кирилюк Андрій, Харченко Микола, Цупер Вадим та Цупер Максим. 

 Молодці хлопці!!!  Пишаюсь вами)))

вівторок, 14 грудня 2021 р.


 Успішне завершення спецкурсу «Основні методи дослідження в клітинній біології» в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту «Навчатися, щоб навчати»!



четвер, 9 грудня 2021 р.













 Вчора, 9 грудня, цікавий захід  провели для наших юних природолюбів,  Центр неформальної позашкільної освіти "Майбутнє Нації", неформальний урок 🌎" Я досліджую світ"🌍

Програма спеціально розроблена та адаптована для дітей середнього шкільного віку.👫
 Зміст уроку інтегрований, поєднує пропедевтику  природознавства 🦎 біології🐍, зоології🐢, географії🌏. Основною метою даного заходу є формування елементарних понять про об'єкти природи, ознайомлення дітей з різноманіттям тваринного світу, засвоєння норм етичного, естетичного та морального ставлення людини до природи. 
Кожен розділ програми передбачає проведення дослідницького практикуму, де діти матимуть змогу ближче ознайомитися з об'єктами природи - розглянути, доторкнутися та сфотографувати тварин.
До програми залучено 15 видів  тварин🐵🙈🐁🐣🐦. Всі вони мають ветеринарні паспорти і ветеринарне свідоцтво що свідчить про те, що тварини здорові.







понеділок, 29 листопада 2021 р.


Вітаємо і пишаємося вагомою перемогою)))

За підсумками відкритого обласного відеоконкурсу «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», наша Евелінка Бульдяк зайняла ІІ місце.

 Нагороди та подарунки урочисто вручили директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин та директор КУ ЦФЗН "Спорт для всіх"  Заліщицької міської ради Володимир Гев`юк


 




понеділок, 22 листопада 2021 р.

#заліщицькагімназія
#екошкола

"Міні-тепличка"STEM-проєкт учнів 2(6)-Б класу.

29 вересня було посіяно насіння редиски, перші проростки появилися 12 листопада

пʼятниця, 19 листопада 2021 р.

 Акція 16 днів проти насильства

 Сьогодні, психолог гімназії - Ірина Інадіївна,  провела разом з учнями 2(6)-Б класу просвітницько-інтерактивне заняття  "Профілактика булінгу, конфлікт і булінг, не будь байдужим!"



вівторок, 16 листопада 2021 р.

Сьогодні гімназійний парламент провів для учнів 2-Б класу інформативну годину до Міжнародного дня толерантності




 

неділя, 24 жовтня 2021 р.


Пам'ятка на осінні канікули батькам та учням
Короткий інструктаж для батьків та учнів
Правила поведінки на канікулах


УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

  1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
  1. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  1. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
  1. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів.Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
  1. Будь обережним біля водоймищ. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ
  1. Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.
  1. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
  1. Пам’ятайте про правила поведінки під час пандемії Covid-19. Дотримуйтесь соціальної дистанції. Не забувайте про часте миття рук з милом та перебування в громадських місцях у масках.

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
  1. Осінні канікули тривають з 23.10.2020 по 31.10.2021 р.
  1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  1. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.
  1. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.
  1. Не допускайте, щоб Ваші діти вживали алкогольні напої.
  1. Не забувайте про заходи безпеки в умовах пандемії Covid-19. Дотримуйтесь дистанції, нагадуйте дітям, про часте миття рук
Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!
Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!
Бажаю гарних канікул!!!


 


                  На базі НПП «Дністровський каньйон», 21 жовтня 2021 року, відбувся науково-практичний семінар "Флористична унікальність Дністра та проблеми її збереження"(до 90-річчя праці В. Гаєвського "Szczatkі flory pierwotnej w jarze Dniestru"). В семінарі взяли участь: 1. ВСП “ЗАЛІЩИЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Є.ХРАПЛИВОГО” НУБІП УКРАЇНИ; 2. ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА; 3. ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЇ КАРПАТ НАН УКРАЇНИ; 4. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА. Частина учасників семінару прийняла участь дистанційно. На семінар були запрошені вчителі біології та учні Заліщицької державної гімназії ім. братів Гнатюків, ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Маковея, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, викладачі біології, екологічних дисциплін та студенти Заліщицького фахового коледжу ім. Є. Храпливого НУБіП України. В роботі семінару прийняли участь представники міської ради, Заліщицького краєзнавчого музею, міської публічної бібліотеки, туристсько-екол огічної студії «Джерела». З привітальним словом до учасників семінару звернулись заступник директора Парку, головний природознавець Чубатий В. Д. та науковий куратор НПП «Дністровський каньйон» Царик Л. П. д.г.н., професор, завідувач кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. З доповіддю «Скельні відслонення Дністровського каньйону: рефугіум чи історичний екокоридор ксерофільної флори» виступив. Кагало О. О. старший науковий співробітник, завідувач відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України, к.б.н., член Науково-технічної ради. Цікавими були виступи на тему: «Слідами Вацлава Гаєвського: сучасні флористичні дослідження Дністровських стінок» працівників науково-дослідного відділу Микитюк Т. П., Площанського П. М., Бачинського А. І., Гривул Л. М. Про використання соціальних мереж для пропагування бережливого ставлення до рідкісних видів рослин вступили учні гімназії Панчук Анастасія, Паньків Тетяна та Виклюк Роксолана, яка декламувала вірш, присвячений охороні довкілля, автором якого вона є. Відбулось обговорення можливостей залучення громадськості до збереження раритетних видів рослин. Досвідом з охорони довкілля поділилась вчитель фізики державної гімназії, керівник туристсько-екологічної студії «Джерела» Горин Н. П. Підсумував роботу семінару начальник науково-дослідного відділу НПП «Дністровський каньйон» Вікирчак О. К. Під час проведення семінару було вкотре підкреслено і наголошено на світовій цінності стінок Дністра, як ботанічної скарбнички, про яку свого часу писав Вацлав Гаєвський.



 


понеділок, 23 серпня 2021 р.


Сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!
 
Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. 
День Державного прапора  та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.
 Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.   
 
Слава Україні!